Aanmelden nieuwsbrief

Vul uw e-mail in om onze nieuwsbrief te ontvangen.

U kunt zich op elk gewenst tijdstip weer afmelden voor de nieuwsbrief.

E-mail adres:

Contact

SBO De Oosteres
Winkelsteeg 6
7607 AT Almelo
Telefoon: 0546 813085
E-mail: info@oosteresopoa.nl

Onderwijzend personeel:

Groep A:
Karin Wolterink (k.wolterink@oosteresopoa.nl) (dinsdag-woensdag-donderdag-vrijdag)
Irma Banis (i.banis@oosteresopoa.nl) (maandag)

Groep B:
Tonja van der Togt (t.vandertogt@oosteresopoa.nl) (maandag-dinsdag-woensdag)
Irma Banis (i.banis@oosteresopoa.nl) (donderdag-vrijdag)

Groep C:
Gulsum Karakoc (g.karakoc@oosteresopoa.nl) (maandag-dinsdag-woensdag)
Marleen Schutmaat (m.schutmaat@oosteesopoa.nl) (donderdag-vrijdag)

Groep D:
Caroline Bokdam (c.bokdam@oosteresopoa.nl) (hele week)
Marleen Schutmaat (m.schutmaat@oosteresopoa.nl) (invalster bij verlof)

Groep E:
Manon Kroeskop (m.kroeskop@oosteresopoa.nl) (hele week)

Groep F:
Martin van den Heuvel (m.vandenheuvel@oosteresopoa.nl) (hele week)
Marlen Schutmaat (m.schutmaat@oosteresopoa.nl) (invalster bij verlof)

Ondersteuning:
Gerrit Kleinhaarhuis (g.kleinhaarhuis@oosteresopoa.nl)
Jan Hammink (j.hammink@oosteresopoa.nl)
Jan Oolbekkink (j.oolbekkink@oosteresopoa.nl)

 

 

OnderwijsOndersteunend Personeel:

Intern Begeleider/stagecoordinatie: Genia Fisscher (f.fisscher@oosteresopoa.nl) (dinsdag-donderdag-vrijdag)

Logopediste: Regina ten Asbroek (r.tenasbroek@oosteresopoa.nl) (maandag-dinsdag-woensdag)

Orhopedagoog: Wouter Arends (w.arends@oosteresopoa.nl) (maadag-dinsdag)

Schoolmaatschappelijk Werkende: Beatrix Muller (b.muller@so-dewissel.nl) (maandag-dinsadg-donderdag)

Concierge/technisch assistent: Ja Oolbekkink (j.oolbekkink@oosteresopoa.nl) (hele week)